Dostawa sprzętu i pomocy szkolnych (wygasły...)

Kwota jaką Szkoła Podstawowa nr 2 w Sandomierzu zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi:                    12 165,29 zł brutto
UWAGA! Zmiana techniczna. Uzupełniono brakujące strony 8,9 w załączniku pdf CUW.26.4.2022.AB zapytanie ofertowe.Oznaczenie sprawy CUW.26.4.2022.AB                                    Sandomierz, 30.06.2022 r.

 

 

Zapytanie ofertowe

na realizację zadania:

„Dostawa sprzętu i pomocy szkolnych

w ramach programu Laboratoria przyszłości – wyposażenie dodatkowe dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Sandomierzu”

 

 

Rozdział I. ZAMAWIAJĄCY

 

Gmina Sandomierz w imieniu której, działa Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu,wyznaczone na podstawie art. 41 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.), Zarządzeniem Burmistrza Miasta Sandomierza Nr 250/2021/CUW z dnia 29 października 2021 roku.

 

Dane Podmiotu prowadzącego postępowanie:

nazwa:Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu

adres: ul. Leona Cieśli 2

             27-600 Sandomierz

Telefon/faks: 15 644 56 80                                                         

Adres do korespondencji: jw.

Godziny urzędowania:

poniedziałek-piątek 7:00-15:00

Strona internetowa: www.http://bip.cuw.sandomierz.eu

Adres e-mail sekretariat@cuw.sandomierz.eu

Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: www.http://bip.cuw.sandomierz.eu

 

Osoba upoważniona do kontaktu z Wykonawcami:

Aleksandra Brożyna

Tel. 15 644 56 80, wew.26,

e-mail: aleksandra.brozyna@cuw.sandomierz.eu

 

Rozdział  II. TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

 

Postępowanie nie podlega ustawie z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.), z uwagi na próg określony w art.2 ust.1 pkt 1 tj. wartości poniżej 130.000,00 zł netto.

 

Rozdział  III. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

 

 1. Przedmiot zamówienia.

Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu i pomocy szkolnych w ramach programu Laboratoria przyszłości – wyposażenie dodatkowe dla Szkoły Podstawowej Nr 2”.

 

 1. Przedmiot zamówienia dotyczy asortymentu wymienionego poniżej.

 

 

L.p.

Elementy przedmiotu zamówienia

Opis elementów przedmiotu zamówienia (minimalne wymagania techniczne, +/-5% odchylenia)

Ilość

 

Zestaw robotów edukacyjnych

Zestaw robotów 3w1, dzięki któremu można zbudować czołg, trójkołowy samochód wyścigowy oraz robota balansującego. Na PC uczniowie mogą programować go w graficznym środowisku mBlock opartym na Scratch oraz Arduino IDE. Dla urządzeń mobilnych dostępna jest aplikacja Makeblock, dzięki której również można sterować i programować robota. Wyposażony jest w nowy sterownik oparty na Arduiono Mega 2560, posiada on aż 10 portów we/wy do podłączania zewnętrznych czujników i silników. Duża ilość zintegrowanych czujników, w tym żyroskop i enkodery, umożliwiają zaprogramowanie zaawansowanych systemów nawigacji robota.Specyfikacja techniczna: Programowanie graficzne: mBlock (zgodny ze Scratch 2.0) dla Windows, macOS, Linux | mBlock App/Makeblock App dla iOS i Android, Programowanie tekstowe: Arduino IDE dla Winodws, macOS, Linux Sterownik: Auriga zgodny z Arduino Mega (mikrokontroler ATmega 2560) Czujniki i moduły:2x czujnik światła,1x czujnik dźwięku,1x żyroskop,1x czujnik temperatury,1x czujnik odległości,1x podwójny czujnik linii.Urządzenia wyjścia:2x silniki DC z enkoderem,1x 12x dioda LED RGB. Zawartość - ponad 100 elementów:2x silnik z enkoderem,1x sterownik Me Auriga,2x czujnik światła,1x czujnik dźwięku,1x żyroskop,1x czujnik temperatury,1x czujnik odległości,1x podwójny czujnik linii,2x moduł bluetooth,2x opona 90T,2x gąsienica,2x belka 0824-112,1x belka 824-48,6x wspornik (3 typy),38x śruba (5 typów), 2x kątownik (2 typy),8x koło zębate (3 typy),1x klucz płaski,1x śrubokręt,1x kabel do silnika,1x kabel USB,1x instrukcja.

 

 

 

 

 

1 sztuka

 

 

 

 

 

 

 

 

Robot edukacyjny (Zębatek) - zdalnie sterowany wraz z akcesoriami

Robot zbudowany z kół zębatych. Dzięki kolorowej instrukcji z przykładowymi projektami do wykonania krok po kroku. Zasady budowania są proste – wystarczy połączyć dowolną liczbę kół zębatych z głową i zmotoryzowaną podstawą. Za pomocą pilota zdalnego sterowania robot może poruszać się w dowolnym kierunku w zasięgu 15 metrów. Jednocześnie podczas jazdy możesz zobaczyć, jak kręcą się na nim wszystkie zainstalowane zębatki. Robot to nagradzany produkt, wyróżniony przez dzieci i rodziców.

Plusy:

kreatywna zabawa,

możliwość zbudowania różnych robotów,

zdalnie sterowany.

Zawartość: 149 elementów konstrukcyjnych robota (długość podstawy 15,2 cm) , bezprzewodowy pilot, instrukcja, robot wymaga 6 baterii AA, które nie są częścią zestawu. Do zestawu dołączony jest Monitor interaktywny (typu np. Avtek TouchScreen 6 Lite 65 ). MInimalne wymagania monitora: Wykład, prezentacja lub lekcja - monitor interaktywny jest idealnym towarzyszem podczas każdego spotkania. Lite łączy zaawansowaną funkcjonalność z przystępną ceną. Nowa generacja modułu Android oferuje płynną obsługę monitora i pozwala na zainstalowanie bardziej wymagających aplikacji. Aktualizacje oprogramowania monitora przez internet sprawiają, że zawsze będzie otrzymywał najnowsze funkcje i korzystał z aktualnych aplikacji.

Cechy wyróżniające:

przekątna: minimum 65"

jasność: 350 cd/m2

rozdzielczość panelu: 3840 x 2160

czas reakcji: 8 ms

Dodatkowe funkcje:

Android OS, menu dotykowe OSD, slot OPS, aplikacja do nanoszenia notatek, narzędzie do prowadzenia głosowania

notowanie na dowolnym źródle, oprogramowanie Windows kompatybilne z aplikacją do nanoszenia notatek, wyświetlanie komentarzy tekstowych na ekranie przez uczestników

komunikacja Bluetooth i Wi-Fi.„Kluczowa forma wizualizacji oraz prezentowania jak i samo tworzenie skomplikowanych programów na ekranie monitora spowoduje, że każdy uczeń będzie w stanie poznać tajniki jakie niesie ze sobą programowanie z użyciem Robota Zębatka. Dodatkowo wbudowany program do notatek umożliwia zapisywanie uwag i podkreślanie ważnych elementów na bieżąco w trakcie wizualizacji”.

1 zestaw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasilacz laboratoryjny prądu stałego regulowany

Wysokiej jakości zasilacz elektroniczny.

Dodatkowe informacje:

oddzielna regulacja napięcia i mocy,

wyświetlacz cyfrowy: wskaźniki LED o wysokim kontraście dla napięcia wyjściowego i prądu,

wskaźniki LED dla napięcia stałego, prądu stałego i przegrzania,

1 wyjście - napięcie wejściowe: 230 V (AC),

napięcie wyjściowe: 0-15V (DC),

prąd wyjściowy: 0-3 A,

moc: 45 W,

tętnienie szczątkowe: 5 mV,

gniazda bezpieczeństwa 4 mm,

zabezpieczenie przed zwarciem i przeciążeniem,

aktywnie wentylowany,

wym. 30,5 x 16 x 13 cm,

waga 3,6 kg,

dostarczany z kablem sieciowym.

1 sztuka

 

 

 

 

 

Elektroniczna burza mózgów

Zestaw pomocy elektronicznychpozwala dzieciom wykonać blisko 350 różnych połączeń elektronicznych, aby zaobserwować zasady działania prądu w obwodach. Budowanie obwodów dzięki specjalnemu systemowi złączek jest bardzo proste, a załączona instrukcja pełna kolorowych schemtaów.

Z uwagi na rozległą tematykę i łatwość użycia, zestaw ten jest doskonałą pomocą dydaktyczną zarówno młodszych, jak i starszych uczniów.

1 sztuka

 

 

 

 

 

System dziesiętny 0-999

Kolorowy system dziesiętny, to doskonały materiał dydaktyczny, który pozwoli nauczycielowi wprowadzić najważniejsze zagadnienia związane z systemem dziesiętnym: struktura dziesiątkowego systemu pozycyjnego, wartości cyfr w liczbach wielocyfrowych, porównywanie liczb wielocyfrowych, działania arytmetyczne na liczbach wielocyfrowych (dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie - bez przekroczenia i z przekroczeniem progu dziesiątkowego). Uczniowie poprzez aktywne działania na konkretnym materiale szybko opanują nowe wiadomości, a nabyte umiejętności zostaną w ich umysłach na dłużej. Po prostu dlatego, że w aktywnym działaniu abstrakcyjne pojęcia związane z ułamkami zostaną w końcu... zrozumiane przez każdego ucznia.

Zawartość:

44 elementy z grubego, lakierowanego kartonu: 9 niebieskich setek (wym. 10 x 10 cm), 15 zielonych dziesiątek (wym. 1 x 10 cm), 20 żółtych jedności (wym. 1 x 1 cm),

zamykana, foliowa torebka.

2 sztuki

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikroskop jednookularowy 40/100/400x LED wraz z akcesoriami

Mikroskop możemy poprzez port USB podłączyć do komputera i korzystać z wbudowanej, cyfrowej kamery 3 Mpix, tj. wyświetlanie obrazu na monitorze, ekranie lub tablicy interaktywnej, zapis obrazu w formie pliku celem późniejszej obróbki cyfrowej.

Parametry techniczne:

okular: szerokokątny 10x, pole widzenia 18 mm, antygrzybiczny,

tubus: jednookularowy, obracany 360°, pochylenie 45°, dł. 160 mm,

uchwyt rewolwerowy: czterogniazdowy, system łożyska kulkowego, płynne przełączanie "click-stop",

obiektywy: 35 mm achromatyczne - 4x NA-0.10, 10x NA-0.25, 40x NA-0.65 sprężynowy, 100x NA-1.25 sprężynowy,

powiększenia: 40x, 100x, 400x,

kamera cyfrowa: 3 Mpix USB2 z oprograniem kompatybilnym z Windows 10,11

stolik przedmiotowy: 123 x 119 mm (dwa zaciski),

ogniskowanie: współosiowe pokrętła mikro- i makroregulacji, czułość 0,002 mm,

kondensor: soczewkowy Abbego NA 1,25 z przysłoną irysową i gniazdem filtrów,

oświetlenie: LED 1W z pokrętłem regulacji jasności,

zasilanie: zasilacz sieciowy,

korpus: metalowy, waga 3 kg, wys. 37 cm

1 sztuka

 

Sprzęt i wyposażenie zostały opisane przez określenie minimalnych, wymaganych i potrzebnych zamawiającemu parametrów funkcjonalnych, co oznacza, że dopuszczalne jest zaoferowanie sprzętu  i wyposażenia posiadających parametry na wymaganym poziomie lub lepsze od opisanych. Zamawiający dołożył wszelkich starań, by w opisie nie było nazw handlowych firm, towarów lub produktu. Jeśli w opisie przedmiotu zamówienia, została podana nazwa towaru lub produktu, ma ona charakter jedynie informacyjny.

Jakiekolwiek wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, nazwy produktów lub ich producenci, mają na celu jedynie przybliżenie wymagań, których nie można było opisać przy pomocy dostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń. Przy czym istotne jest to, że produkt, który nie jest identyczny, tożsamy z produktem referencyjnym ale posiada, istotne dla Zamawiającego, zbliżone do produktu referencyjnego cechy i parametry.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu, w zakresie określonym poniżej wraz z transportem, wniesieniem, ustawieniem, zamontowaniem, podłączeniem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją z infrastrukturą szkolną, w miejscach wskazanych przez Zamawiającego. Wykonawca dostarczy oraz przekaże odpowiednio Dyrektorowi szkoły lub osobie przez niego upoważnionej sprzęt w oryginalnym opakowaniu wraz z licencjami, dokumentacją użytkową, gwarancją, płytami instalacyjnymi, sterownikami, certyfikatami itp. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do Szkoły Podstawowej Nr 2, ul. Adama Mickiewicza 9, 27-600 Sandomierz.

Gwarancja na całość zamówienia wynosi 36 miesięcy.

 1.  W przypadku gdy zmiany treści SWZ są istotne dla sporządzenia oferty lub wymagają od wykonawców dodatkowego czasu na zapoznanie się ze zmianą treści SWZ i przygotowanie ofert, zamawiający przedłuża termin składania ofert o czas niezbędny na ich przygotowanie.

4. Zamawiający informuje wykonawców o przedłużonym terminie składania ofert przez: zamieszczenie informacji na stronie prowadzonego postępowania, na której została udostępniona SWZ oraz zmianę ogłoszenia o zamówieniu.

 1.  Wykonawca pobierający wersję elektroniczną SWZ ze strony BIP zamawiającego zobowiązany jest do jej monitorowania do dnia składania ofert, gdyż zamieszczane tam są wyjaśnienia/ewentualne zmiany treści SWZ. Dokonane w ten sposób uzupełnienia stają się częścią SWZ i będą dla wykonawców wiążące.

 

6. Wspólny Słownik Zamówień CPV:

 

Główny kod CPV :

             39162110-9 Sprzęt dydaktyczny

 

Rozdział IV. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA

 

 1. Termin wykonania zamówienia: dostawa i montaż w terminie do 21 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
 2.   Zamawiający zastrzega możliwość przesunięcia terminu realizacji zamówienia, jeśli zajdą nieprzewidziane okoliczności, o których mowa we wzorze umowy.

 

Rozdział V. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA ORAZ PODSTAWY WYKLUCZENIA

 

 1. Warunkiem udziału w postępowaniu jest przedłożenie następujących oświadczeń i dokumentów:

1)      wypełniony formularz oferty - załącznik nr 1;

2)      Wypełnione oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu - załącznik nr 2;

3)      zaakceptowany wzór umowy stanowiący - załącznik nr 3;

4)      zaakceptowaną i podpisaną klauzulę informacyjną - załącznik nr 4;

5)      aktualne dokumenty potwierdzające status prawny wykonawcy, np. odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert. Oferta nie musi zawierać tych dokumentów w przypadku wskazania w ofercie przez wykonawcę, że są one dostępne w formie elektronicznej pod określonymi adresami internetowymi ogólnodostępnych i bezpłatnych baz danych.

 

Rozdział VI. TERMIN ZWIĄZANIA OFERTĄ

 

1.   Wykonawca będzie związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert, przez okres 30 dni, tj. do dnia 06.08.2022 r.

 

Rozdział VII. OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWYWANIA OFERT ORAZ WYMAGANIA FORMALNE DOTYCZĄCE SKŁADANYCH OŚWIADCZEŃ I DOKUMENTÓW

 

 1. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ.
 2. Ofertę sporządza się w języku polskim na Formularzu Ofertowym - zgodnie z Zał. nr 1 do zapytania ofertowego.

 

1)  dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; tj. odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów (na formularzu oferty).

2) Jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, zamawiający żąda od wykonawcy pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania wykonawcy.

 1.   Oferta oraz oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania i dokumenty, dla których Zamawiający określił wzory w formie formularzy zamieszczonych w załącznikach do zapytania ofertowego, powinny być sporządzone zgodnie z tymi wzorami.

4.   Wszystkie koszty związane z uczestnictwem w postępowaniu, w szczególności z przygotowaniem i złożeniem ofert ponosi Wykonawca składający ofertę. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.

 

Rozdział VIII. SPOSÓB ORAZ TERMIN SKŁADANIA I OTWARCIA OFERT

 

Ofertę należy umieścić w opakowaniu uniemożliwiającym odczytanie jej zawartości bez uszkodzenia tego opakowania. Opakowanie winno być oznaczone nazwą (firmą) i adresem Wykonawcy w lewym górnym rogu koperty, przysłane na adres:

Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu ul. L. Cieśli 2, 27-600 Sandomierz oraz opisane:

Oferta na realizacje zadania:

Dostawa sprzętu i pomocy szkolnych w ramach programu Laboratoria przyszłości – wyposażenie dodatkowe dla Szkoły Podstawowej nr 2”

Oznaczenie sprawy:CUW.26.4.2022.AB

Nie otwierać przed dniem 08.07.2022 roku, godziną 10:00

Do oferty należy dołączyć wymagane w zapytaniu dokumenty z rozdziału V. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA ORAZ PODSTAWY WYKLUCZENIA

 

1. Otwarcie ofert następuje niezwłocznie po upływie terminu składania ofert, nie później niż następnego dnia po dniu, w którym upłynął termin składania ofert tj. 08.07.2022 r. godz. 10.00.

Zamawiający, niezwłocznie po otwarciu ofert, udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacje o nazwach albo imionach i nazwiskach oraz siedzibach lub miejscach prowadzonej działalności gospodarczej albo miejscach zamieszkania wykonawców, których oferty zostały otwarte; cenach zawartych w ofertach.

 

Rozdział IX. SPOSÓB OBLICZENIA CENY

 

 1.  Cena ofertowa brutto winna obejmować koszty transportu, rozpakowania, koszty instalacji, montażu i uruchomienia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
 2. Cena oferty jest ceną brutto, musi być podana w PLN cyfrowo z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
 3. Cena podana w ofercie winna obejmować wszystkie koszty jakie zamawiający ma ponieść w związku z prawidłowym wykonaniem zamówienia.

 

Rozdział X. OPIS KRYTERIÓW OCENY OFERT WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT

 

 1. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamówienia Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert :

 

Kryterium ceny - waga kryterium 100%;

 

Za ofertę najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, zawierająca wszystkie wymagane załączniki złożone przez wykonawcę spełniającego wszystkie warunki udziału w postępowaniu oraz zawierająca najniższą cenę brutto.

2.   W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Wykonawcy wyjaśnień dotyczących treści złożonej oferty, w tym zaoferowanej ceny.

 

Rozdział XI. INFORMACJE O FORMALNOŚCIACH, JAKIE MUSZĄ ZOSTAĆ DOPEŁNIONE PO WYBORZE OFERTY W CELU ZAWARCIA UMOWY W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO

 

 1. Zamawiający zawrze umowę w sprawie zamówienia publicznego z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą.
 2. Wykonawca będzie zobowiązany do podpisania umowy w miejscu i terminie wskazanym przez Zamawiającego.
 3. Wykonawca przed zawarciem umowy:

-       poda wszelkie informacje niezbędne do wypełnienia treści umowy na wezwanie zamawiającego,

 1. Jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie.

 

 

Rozdział XII. PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO, KTÓRE ZOSTANĄ WPROWADZONE DO UMOWY W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO

 

 1.    Projektowane postanowienia umowy stanowią załącznik nr 3 do zapytania ofertowego
 2.      Złożenie oferty jest jednoznaczne z akceptacją przez wykonawcę projektowanych postanowień umowy.

 

Rozdział XIII.

W sprawach nieuregulowanych zaproszeniem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego.

 

Rozdział XIV.

Klauzula informacyjna z art. 13 RODO, w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu, ul. L. Ciesli 2, 27-600 Sandomierz.

2)    Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem e-mail: iod@cuw.sandomierz.eu lub pisemnie na wskazany wyżej adres administratora.

3)    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c oraz b RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą:     Dostawa sprzętu i pomocy szkolnych w ramach programu Laboratoria przyszłości – wyposażenie dodatkowe dla Szkoły Podstawowej nr 2”, prowadzonego z wyłączeniem stosowania przepisów ustawy: art.2 ust. 1 pkt.1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz.1129 z późn. zm.).

4)     Pani dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymywania na podstawie przepisów prawa lub umowy. Ze względu na jawność postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być wszystkie zainteresowane osoby lub podmioty. Ograniczenie dostępu do danych może wystąpić jedynie w szczególnych przypadkach, jeśli jest to uzasadnione ochroną prywatności, interesem publicznym lub informacja stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa.

5)     Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa. Na potrzeby rachunkowości oraz ze względów podatkowych, będziemy je przetwarzać tak długo, jak będziemy do tego zobligowani przepisem prawa - obecnie 5 lat liczonych od końca roku kalendarzowego, w którym powstał obowiązek podatkowy. Nadto dane będziemy przechowywać przez okres przedawnienia roszczeń, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz przez okres wymagany przepisami archiwalnymi.

6)     Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;

7)     W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;

8)     Posiada Pani/Pan:

a)     na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;

b)         na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych *;

c)         na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO **;

d)       prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

9)         Nie przysługuje Pani/Panu:

−         w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;

−         prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;

−         na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

10) W przypadku dojścia do zawarcia umowy dane osobowe osób fizycznych, w szczególności osób reprezentujących oraz wskazanych do kontaktu, związanych z wykonaniem umowy, pozyskane bezpośrednio lub pośrednio, będą przetwarzane przez Strony umowy w celu i okresie jej realizacji, a także w celach związanych z rozliczaniem umowy, celach archiwalnych oraz ustalenia i dochodzenia ewentualnych roszczeń w okresie przewidzianym przepisami prawa, na podstawie i w związku z realizacją obowiązków nałożonych na administratora danych przez te przepisy. Dane te nie będą przedmiotem sprzedaży i udostępniania podmiotom zewnętrznym, za wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa, nie będą również przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych. Mogą one zostać przekazane podmiotom współpracującym z Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu w oparciu o umowy powierzenia zawarte zgodnie z art. 28 RODO.

11)       Administrator danych zobowiązuje Panią/Pana do poinformowania o zasadach i sposobie przetwarzania danych wszystkie osoby fizyczne zaangażowane w realizację umowy.

 

Informacje dodatkowe z art. 14 RODO –

obowiązek informacyjny względem osób fizycznych, których dane są przekazane zamawiającemu i których dane wykonawca pozyskał pośrednio w celu ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego w niniejszym postępowaniu:

Źródło pozyskania danych oraz kategorie tych danych:

W związku z realizacją zamówienia publicznego będącego przedmiotem niniejszego postępowania, możemy przetwarzać Pani/Pana dane, które nie uzyskaliśmy bezpośrednio od Państwa. Wyjaśniamy, iż dane te zostały pozyskane od drugiej strony umowy (czyli podmiotu, z którym Pani/Pan współpracuje), która to wskazała Panią/Pana (np. w umowie o realizację zamówienia publicznego) jako osobę uprawnioną do reprezentacji, kontaktu, czy też realizacji zamówienia.

Administrator danych może przetwarzać następujące kategorie Pani/Pana danych: dane zwykłe - takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz inne podstawowe dane podane tylko w niezbędnym zakresie do zawarcia/realizacji umowy.

 

 

Rozdział XIV. WYKAZ ZAŁĄCZNIKÓW

 

 1. Formularz oferty (zał. nr 1 )
 2. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania oraz dot. spełniania warunków udziału w postępowaniu (zał. nr 2 )
 3. Wzór umowy (zał. nr 3 )
 4. Klauzula informacyjna RODO ( zał. nr 4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________

 

* Wyjaśnienie:skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników.

** Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.

 


powrót...
Wersja : 1 2 3 4 5 6 
Informacja wytworzona przez dnia 30.06.2022
Opublikowana przez Kacper Maciąg dnia 06.07.2022. Wygasa 30.09.2022. Odsłon 2385, Wersja 6 Drukuj treść ogłoszeniaLink otwiera się w nowym oknie
Początek strony